Тести Умови використання

Умови використання

1. При використанні веб-сайту testy.org.ua, відвідувач підтверджує згоду з нашими Умовами використання, що описані тут. Ми маємо право в будь-який момент переглянути або змінити описані тут Умови використання. Ви несете відповідальність періодично перевіряти наш веб-сайт на предмет змін. Ваше подальше використання або доступ до нашого веб-сайту після публікації будь-яких змін до цих Умов використання означає згоду з цими змінами.

2. Іноді на нашому веб-сайті може бути інформація, яка містить друкарські помилки, неточності чи упущення. Ми залишаємо за собою право, але не беремо на себе жодних зобов’язань, виправляти будь-які помилки, неточності чи упущення, а також змінювати чи оновлювати інформацію. Ми не несемо відповідальності, якщо інформація, розміщена на цьому веб-сайті, є неточною, неповною чи неактуальною.

3. Відвідувач не може використовувати будь-які матеріали нашого веб-сайту з комерційною метою. Ви погоджуєтеся не продавати, не перепродавати будь-яку частину нашого веб-сайту.

4. При використанні будь-яких матеріалів нашого веб-сайту, з некомерційною метою, обов’язкове активне посилання на сторінку, з якої взято матеріал.

5. Ми можемо, але не зобов’язані, відстежувати, редагувати або видаляти коментарі та відгуки відвідувачів. Ви погоджуєтеся з тим, що ваші коментарі не порушують жодних прав будь-якої третьої сторони, включаючи авторські права, торгову марку, конфіденційність або інші особисті чи майнові права. Ви несете повну відповідальність за будь-які коментарі та їх точність. Ми не несемо відповідальності за будь-які коментарі, опубліковані вами або будь-якою третьою стороною.

6.Ми не гарантуємо, що використання вами нашого веб-сайту буде безперервним, своєчасним, безпечним чи безпомилковим. Використання нашого веб-сайту здійснюється на власний ризик відвідувачів.

7. Невиконання нами будь-яких прав чи положень цих Умов використання не означає відмову від такого права чи положення. Будь-які неясності в тлумаченні цих Умов використання не повинні тлумачитися проти нашого веб-сайту.