Тести Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Хто ми

Наша адреса веб-сайту: testy.org.ua

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на нашому веб-сайті, ми збираємо дані, зазначені у формі коментаря, а також IP адресу відвідувача та дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар та його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати та схвалювати наступні коментарі автоматично, замість поміщення їх у чергу на схвалення.

Якщо ви залишаєте коментар на нашому веб-сайті, ви можете включити збереження вашого імені, електронної адреси та веб-сайту в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці куки зберігаються протягом одного року.

Анонімізований рядок створюваний з вашої електронної адреси може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити, чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим у контексті вашого коментаря.

Google

За допомогою системи Google Analytics збирається статистика про відвідування веб-сайту: відвідувані сторінки, кількість переглядів сторінок, як ви прийшли на наш веб-сайт, а також деякі основні відомості про ваш комп’ютер. Вся ця інформація є анонімною – ми не знаємо, хто ви, а лише отримуємо інформацію про ваші відвідування. Ці статистичні дані ми використовуємо для того, щоб зробити наш веб-сайт кращим.

Докладніше, як Google може використовувати куки, ви можете переглянути тут.

Оновлення політики конфіденційності

Ми можемо оновити цю політику конфіденційності. Ви можете перевірити цю сторінку для отримання останньої версії.